СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ З АВСТРІЇ

ТОВ "Октопус Енерджі"

офіційний представник
KIOTO SOLAR в Україні

Про компанію

KIOTO SOLAR один з найбільших в Європі постачальників сонячно-теплових та фотоелектричних  систем з 25-ти річним досвідом в сфері альтернативної енергії. Мотивований справжнім переконанням, KIOTO SOLAR зобов’язався використовувати сонце як основне джерело енергії та тепла для глобального енергопостачання. Компанія працює з найкращими фахівцями у галузі сонячної енергетики та провідними експертами. Ми живемо нашим почуттям відповідальності, не жертвуючи комфортом або найвищими стандартами. Гарантуємо найвищу якість, ресурсозбереження та високо автоматизовані виробничі процеси, сертифіковані за найвищими європейськими стандартами. Забезпечення якості дуже важливо для KIOTO SOLAR, оскільки тільки найкращі продукти гарантують наш довгостроковий успіх.

Наші переваги

12-річна гарантія

KIOTO SOLAR пропонує якість «Зроблено в Австрії». Наші фотоелектричні модулі витримують найскладніші випробування. Повністю автоматизовані виробничі процеси, немає ніяких неточностей. Ось чому KIOTO SOLAR надає повну гарантію на продукт протягом 12 років і гарантію фактичної продуктивності протягом 25 років.

 

Висока продуктивність

Нові інноваційні технології та використання антиблікового скла забезпечують ще більш високі показники. Антиблікове скло пропускає майже весь спектр сонячного світла, значно збільшується відношення світла, яке досягає модуля. Продуктивність краще – підвищується ефективність.

Висока якість

Ми гарантуємо нашим клієнтам найвищу якість та постійну оптимізацію витрат за допомогою високо автоматизованих та ресурсомістких виробничих процесів. Забезпечення якості дуже важливо для KIOTO SOLAR, оскільки тільки найкращі продукти гарантують наш довгостроковий успіх.

Міцність

Модулі KIOTO SOLAR надзвичайно міцні (5,400 Па). Тим не менш, вони мають дуже легку вагу модуля (менше 20 кг). Для оптимального використання в альпійській зоні всі модулі проходять розширені випробування на снігове навантаження. Розширені випробування граду (розмір зерна 25 мм, 165,6 км / год) гарантують найвищу довговічність.

Контакти

«KIOTO SOLAR». Copyright © 2018. Всі права захищені.

Створення сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”