Про компанію

KIOTO SOLAR один з найбільших в Європі постачальників систем для сонячних теплових і фотогальванічних систем з 25-ти річним досвідом в сфері альтернативної енергії. Уміння, потужність і інноваційний потенціал є ключем до успіху для того, що б гарантувати клієнтам максимально високу якість. Компанія працює з кращими провідними фахівцями з сонячної енергії. Забезпечення якості дуже важливо для KIOTO SOLAR, тому що тільки кращі продукти гарантують наш довгостроковий успіх.
KIOTO SOLAR має повністю автоматизоване виробництво, сертифіковане за найвищими європейськими стандартами. Наші модулі є одними з найбільш потужних і ефективних фотоелектричних модулів.

KIOTO SOLAR є першопрохідцем на ринку фотогальваніка і солагерманского ринку. Ми працюємо в цьому бізнесі 25 років і  постійно оптимізуємо наші сонячні системи та підвищуємо енергоефективність.

Сьогодні KIOTO SOLAR є одним з провідних постачальників систем для сонячних і фотогальванічних сонячних систем. KIOTO SOLAR має виробничу потужність фотоелектричних модулів 150 МВт і 15 000 прісноводних модулів і шаруватих модулів.

Наша продукція – це 100% якість «Зроблено в Австрії». Від перших інноваційних ідей до виробничого процесу і сервісу – все на 100% «Зроблено в Австрії».

Управління якістю
Система управління гарантує, що цілі компанії розуміються, дотримуються і виконуються кожним співробітником. Для оцінки якості були складені відповідні показники, що відображають ступінь виконання цільових груп. Постійний моніторинг яких швидко і точно визначає відхилення від встановлених цілей, що дозволяє цілеспрямовано коригувати ці відхилення

Управління навколишнім середовищем
Однією з головних цілей KIOTO SOLAR є свідоме використання природних ресурсів і таким чином, зведення до мінімуму викидів забруднюючих речовин в навколишнє середовище. Ми не тільки прагнемо до створення надійних продуктів на майбутнє, але і маємо намір думати та  діяти для наших клієнтів на десятиліття вперед.

Безпека і охорона здоров’я
Нещасні випадки ніколи не трапляються випадково. Ми аналізуємо обставини, які призвели до аварії та вживаємо відповідні коригувальні заходи.

Сертифікати:
ISO 9001: 2008
ISO 14001: 2004
BS OHSAS 18001: 2007

«KIOTO SOLAR». Copyright © 2018. Всі права захищені.

Створення сайтів студія “ВЕБ-СТОЛИЦЯ”